Hüdayi Yurtlarına Kayıt Fırsatını Kaçırmayın!

2

Türkiye genelinde hizmet veren Hüdayi yükseköğrenim yurtları kayıtları devam ediyor. Başvurular kontenjan ile sınırlıdır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası ile Anadolu illerinde hizmet veren Hüdayi yükseköğrenim yurtları geniş imkanları, güvenli ve kaliteli hizmetleriyle üniversite öğrencilerini bekliyor.

İSTANBUL VE ANADOLU TÜM YURTLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ

Hüdayi yükseköğrenim yurtlarının yurt ve hizmetleri hakkında yayınladığı yazı:

HÜDAYİ YÜKSEKÖĞRENİM YURTLARI HİZMETLERİ

Değerlerimizi benimsemiş profesyonel ve gönüllü çalışanlarımızla, öğrencilerimizin “ahsen kıvamına” (en güzele) erişmelerine vesile olmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için de ilim, irfan, beceri ve hizmet merkezli çalışarak, programlar ve projeler yaparak, organizasyonlar düzenleyerek, bu doğrultuda eserler ortaya koyup insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

Yurtlarımızda geniş ve ferah odalar, yemekhane, seminer salonu, kütüphane ve ortak alanları ile öğrencilerimizin okul dışında da rahat bir şekilde vakit geçirmeleri için kendilerine elverişli imkânlar sunmaktadır. Yurdumuz 24 saat sıcak su, wireless internet, hafta içi iki- hafta sonu üç öğün yemek hizmeti ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.

Bir milletin geleceğine yapılan en önemli yatırım, kaliteli insan yetiştirmektir. Özel Hüdayi Yurdu, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı’nın Ankara’da ki yükseköğretim erkek öğrenci yurdu olarak bu minvalde hizmet vermektedir. (http://hudayivakfi.org)

Türkiye genelinde hizmet veren Hüdayi yükseköğrenim yurtları üniversite öğrencilerini bekliyor.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası ile Anadolu illerinde faaliyet gösteren Hüdayi yükseköğrenim yurtlarına bir tıkla başvuru yapmak mümkün.

İSTANBUL VE ANADOLU TÜM YURTLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ

İslam ve İhsan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.